Дата та місце проведення Заходу

м. Ірпінь. Україна

Доступ за посиланням: Join Zoom Meeting

Код доступу: SYF0cX

Міжнародна науково-практична конференція з української мови включена до переліку профільних науково-практичних конференцій МОН відгреміла в Державному податковому університеті

День науки в Україні кафедра соціальних комунікацій, словесності та культури відзначила проведенням ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Соціокомунікаційна наука в парадигмі смислових трансформацій: суспільні виклики, тренди освіти і професійної діяльності».

Захід міжнародного рівня за участі представників із України 🇺🇦, Польщі 🇵🇱 та Франції 🇫🇷 відбувся у віртуальних стінах Державний податковий університет.

З вітальним словом до учасників пленарного засідання звернулися проректор з наукової роботи Державного податкового університету Олександра Миколаївна Смірнова, ректор Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі (Польща) доктор габілітований, професор Роман Збіґнєв Енґлєр, директор Інституту Європейського, Декан зі справ навчання та міжнародних процесів, професор WSG University (Польща) Світлана Кашуба та декан факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації Державного податкового університету Наталія Зикун.

Плідна робота пленарного засідання знаменувалася актуальними виступами метрів соціальнокомунікаційної науки в Україні, зокрема:

• Юрія Михайловича Бідзілі, д.н.соц. ком., професора, декана філологічного факультету, професора кафедри журналістики ДВНЗ “Ужгородський національний університет”, (м. Ужгород, Україна),
  • Олександра Михайловича Левченка, посла України в Хорватії та Боснії і Герцеговині (2010-2017 рр.), почесного професора ДПУ, радника міністра у справах ветеранів України,
  • Ольги Андріївни Мітчук, д.н.соц.ком., проф., професора кафедри конституційного права та галузевих дисциплін Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, Україна),
  • Оксани Іванівни Почапської, к.соц.ком. доцента кафедри журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (м. Кам’янець-Подільський, Україна), ад’юнкта Інституту філософії і соціології Польської академії наук,
  • Олени Андріївни Іванової, д.н.соц.ком., професора, декана факультету журналістики, реклами та видавничої справи Одеського національного університету імені І. І. Мечникова (м. Одеса, Україна),
  • Вілени Володимирівни Воронової, к.соц.ком., доцента кафедри зв’язків із громадськістю та журналістики Київського національного університету культури і мистецтв (м. Київ, Україна),
  • Валентини Андріївни Козак, к.філол.н., доцента кафедри мовної підготовки Київського інституту Національної гвардії України (м. Київ, Україна)
  • Соломії Тарасівни Онуфрів, к.філол.н., доцента кафедри української преси факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів, Україна)

Дякуємо всім учасникам конференції за активне включення в обговорення, цінні судження та результати наукових досліджень викладених в поданих матеріалах.

До зустрічі на майданчиках V Міжнародної науково-практичної конференції «Соціокомунікаційна наука в парадигмі смислових трансформацій: суспільні виклики, тренди освіти і професійної діяльності» у 2025 році.