Кафедра мовної підготовки та соціальних комунікацій запрошує науковців, викладачів, студентів, практиків взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Соціокомунікаційна наука в парадигмі смислових трансформацій: суспільні виклики, тренди освіти і професійної діяльності», яка відбудеться 19 травня 2023 року о 10:00.

Планується робота таких секцій:

1. Соціальні комунікації в парадигмі глобальних комунікаційних систем.
  2. Безпековий вимір інноваційних процесів у теорії і практиці журналістики.
  3. Вплив інформаційної політики держави на формування і розвиток digital-середовища в сфері медіа, рекламної діяльності та зв’язків з громадськістю.
  4. Соціокультурні аспекти редакторсько-видавничої справи в контексті трансформації медіасектору в умовах війни.
  5. Економічна журналістика в структурі соціальних комунікацій у новій геополітичній парадигмі.
  6. Мова медіа в соціокультурному просторі.
  7. Лінгвокультурологічні та соціокомунікативні аспекти в мовознавстві.
  8. Питання культури мови у професійній комунікації.
  9. Медійний та інші види дискурсів у соціо- та психолінгвістичному вимірі інформаційного фронту.
  10. Тенденції й тренди підготовки кадрів для сфери соціальних комунікацій за викликів військового часу.

Усі учасники конференції отримають електронний збірник матеріалів та сертифікат, що підтверджує участь (6 год., 0,2 кредити ЕСТS).

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська та інші мови країн Європейського Союзу

Інформаційний лист конференції.