Шановні друзі, колеги, партнери, здобувачі!

25 жовтня 2023 року запрошуємо взяти участь у студентській науковій конференції «ФІСКАЛЬНА ПОЛІТИКА: ДОСЯГНЕННя, ІННОВАЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», яка відбудеться в онлайн форматі на базі Державного податкового університету.

Метою проведення заходу є ідентифікація стану та перспектив удосконалення нормативно-правової, технологічної та освітньої компонент фіскальної політики України.

До участі у заході запрошуємо студентів,  молодих вчених та інших осіб, яких цікавлять проблеми, що будуть обговорюватися на конференції.

Захід відбудеться в онлайн-форматі на платформі MOODLE за посиланням.

Початок роботи: 12:00 година

Участь у заході - безкоштовна!

Мова: українська.

Для участі в роботі круглого столу необхідно до 20 жовтня 2023 року відправити тези доповіді.

Результати роботи конференції будуть безкоштовно опубліковані у збірнику тез доповідей і надіслані учасникам заходу протягом 2-х тижнів разом з Сертифікатом учасника у PDF-форматі на електронну адресу учасника.
Матеріали тез, оформлені відповідно до вимог, необхідно надіслати  на електронну адресу конференції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тези приймаються до 20 жовтня включно.

Вимоги до матеріалів:

Обсяг: від 3 до 5 сторінок; Орієнтація сторінки: книжкова; поля з усіх сторін –2 см; абзац –1 см; Шрифт та інтервал:Times New Roman, 14, міжрядковий інтервал 1,0; для таблиць Times New Roman, 14, міжрядковий інтервал 1,0; вирівнювання по ширині; Рисунки, таблиці, схеми: розміщуються безпосередньо після тексту, де згадуються вперше. Кожна таблиця має назву, яку розміщують над таблицею. Схеми повинні бути згруповані. Назву ілюстрацій розміщують під нею після номеру. Нумерація сторінок та автоматична розстановка переносів відсутні. Список використаних джерел (якщо є доречним): оформити відповідно чинного стандарту бібліографічного опису ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання». Зразок посилання на інформаційне джерело: [1, с.73-77; 3, с. 33].

Контактна інформація:

Тучак Тетяна Володимирівна, тел. 0501846708