Запрошуємо представників наукової та освітянської спільнот, державних установ, громадських організацій та бізнес-структур до участі у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «ЕКОНОМІЧНІ ПЕРСПЕКТИВИ ПІДПРИЄМНИЦТВА: ВИКЛИКИ ВОЄННОГО ЧАСУ ТА ПОВОЄННОЇ ВІДБУДОВИ», яка відбудеться 31 травня 2024 р. на базі Державного податкового університету, м. Ірпінь

Детальна інформація в інформаційному листі конференції та на сторінці кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування офіційного сайту ДПУ.

Наукова проблематика конференції:

1. Міжнародний ландшафт та ключові імперативи функціонування підприємництва в світі в умовах загострення глобальних суперечностей і загроз.
  2. Розвиток підприємництва в Україні під час війни: внутрішній потенціал, умови, державна політика.
  3. Повоєнна декомпресія підприємницької ініціативи: драйвери і обмеження.
  4. Передові фінансові механізми забезпечення ефективності бізнесу.
  5. Тенденції і задачі розвитку обліку, аудиту та оподаткування суб’єктів підприємницької діяльності.
  6. Цифрові та екологічні інновації: можливості бізнесу і держави.
  7. Україна – простір можливостей для розвитку бізнесу: погляд молоді.

Участь у конференції та видання електронного збірника тез – безкоштовна.

Всі учасники конференції отримають електронний сертифікат учасника.

За результатами конференції буде видано збірник тез доповідей, якому буде присвоєно номер ISBN.

Мови конференції: українська, англійська та інші офіційні мови країн ЄС.

Координатор заходу – Соколова Ольга Миколаївна, канд. екон. наук, доцент, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування ДПУ +380 (50) 334 96 41

Контрольні дати конференції:

• Заповнення авторської довідки до 29.05.2024 р.
  • Робота конференції 31.05.2024 р. 10.00-13.00.
  • Передбачено дистанційну участь з використанням сервісу онлайн-відеоконференцій Google Meet.
  • Розміщення на сайті ДПУ та розсилка учасникам збірника тез 30.06.2024 р.
  • Вимоги до оформлення тез доповідей наведено в інформаційному листі конференції, а також на сайті університету.

БУДЕМО РАДІ БАЧИТИ ВАС СЕРЕД УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ!