Шановні друзі, колеги, партнери, здобувачі!

05 жовтня 2023 року запрошуємо взяти участь у круглому столі «Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору: проблеми практики та професійної підготовки», який відбудеться в онлайн форматі на базі Державного податкового університету.

Метою проведення заходу є ідентифікація стану та перспектив удосконалення нормативно-правової, технологічної та освітньої компонент практики організації та ведення бухгалтерського обліку в державному секторі.

До участі у заході запрошуємо державних службовців, фахівці-практиків, науково-педагогічних та педагогічних працівників, представників громадських організацій,  молодих вчених та інших осіб, яких цікавлять проблеми, що будуть обговорюватися на засіданні круглого столу.

Питання для обговорення:

  1. Оцінка рівня нормативно-правового регламентування бухгалтерського обліку в державному секторі.
  2. Сучасні проблеми організації та ведення бухгалтерського обліку суб’єктами державного сектору.
  3. Напрямки розвитку управлінського обліку суб’єктів державного сектору.
  4. Фінансова звітність суб’єктів державного сектору: проблеми складання та варіанти їх розв’язання.
  5. Інформаційні технології обліку в державному секторі: рівень запровадження, проблеми використання, перспективи удосконалення.
  6. Стан та проблеми підготовки фахівців для бухгалтерських служб суб’єктів державного сектору.
  7. Актуальні форми підвищення професійної компетентності бухгалтерів суб’єктів державного сектору.

Захід відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom за посиланням.

Ідентифікатор:85786228053

Коддоступу:751523

Початок роботи: 11:00 година

Участь у заході - безкоштовна!

Мова: українська.

Для участі в роботі круглого столу необхідно до 29 вересня 2023 року заповнити реєстраційну форму учасника заходу.

Результати роботи круглого столу будуть безкоштовно опубліковані у збірнику тез доповідей і надіслані учасникам заходу протягом 2-х тижнів разом з Сертифікатом учасника у PDF-форматі на електронну адресу учасника, вказану в реєстраційній формі.

Матеріали тез, оформлені відповідно до вимог, необхідно надіслати  на електронну адресу круглого столу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Тези приймаються до 4 жовтня включно.

Вимоги до матеріалів:

Обсяг: до 5 сторінок; Орієнтація сторінки: книжкова; поля з усіх сторін –2 см; абзац –1 см; Шрифт та інтервал:Times New Roman, 14, міжрядковий інтервал 1,5; для таблиць Times New Roman, 12, міжрядковий інтервал 1,0; вирівнювання по ширині; Рисунки, таблиці, схеми: розміщуються безпосередньо після тексту, де згадуються вперше. Кожна таблиця має назву, яку розміщують над таблицею. Схеми повинні бути згруповані. Назву ілюстрацій розміщують під нею після номеру. Нумерація сторінок та автоматична розстановка переносів відсутні. Список використаних джерел (якщо є доречним): оформити відповідно чинного стандарту бібліографічного опису ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання». Зразок посилання на інформаційне джерело: [1, с.73-77; 3, с. 33].

Контактна інформація:

Скорик Марина Олегівна, тел. 0637181090;

Теліщук Мирослава Миколаївна, тел. 0505699106.

Інформаційний лист