11 жовтня 2024 року кафедрою кримінального судочинства та аналітичної діяльності ННІ економічної безпеки та митної справи буде проведено науково-практичний семінар на тему: «Експертні дослідження в умовах воєнного стану» за участі викладачів і здобувачів вищої освіти та експертів-практиків лабораторії економічних досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Запланований науково-практичний семінар буде важливим майданчиком для обговорення актуальних питань, пов’язаних із визначенням шкоди та обсягів збитків підприємств і організацій, що постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації.

Серед запрошених учасників семінару є завідувач лабораторії економічних досліджень КНДІСЕ, доктор філософії з економіки, Заслужений економіст України Ольга Лукова та завідувач ВБПД лабораторії економічних досліджень доктор філософії з фінансів, банківської справи та страхування Оксана Маркіна, які звернуть увагу на ключових аспектах проведення судових економічних експертиз щодо визначення шкоди та обсягів збитків підприємств, пов’язаних із знищенням або пошкодженням майна. Активну участь в обговореннях питань підтвердження упущеної вигоди через неможливість продовження господарської діяльності розкриє доцент кафедри, к.е.н., с.н.с., судовий експерт Рудая Марина.

Учасники семінару отримають нові знання й практичні рекомендації щодо проведення експертних досліджень, що є критично важливим для юридичних і економічних експертиз в умовах сучасних викликів.

Важливим результатом є рішення про продовження співпраці, яке дозволить фахівцям обмінюватися досвідом та створити спільну базу кейсів із практичними прикладами проведення судових експертиз. Така база стане в нагоді для обговорення зі здобувачами освіти на семінарах в межах вивчення навчальних дисциплін.