Шановні друзі, колеги, партнери, здобувачі!

30 травня 2023 року запрошуємо взяти участь у науково-практичному круглому столі до Дня науки «Нові реалії здійснення митної справи в Україні», який відбудеться у змішаному форматі (онлайн та офлайн) на базі Державного податкового університеті.

Метою проведення заходу є популяризація вітчизняної митної служби та пошук сучасних напрямів розвитку митної політики та митної системи. Водночас, низка проблем щодо вдосконалення діяльності митних органів України потребує передусім глибокого наукового осмислення для формування ефективних шляхів їх вирішення.

Серед спікерів заходу плануються експерти з митної сфери, науковці та практики.

До участі у роботі науково-практичного круглого столу запрошуються науковці та фахівці, сфера інтересів яких пов’язана з проблематикою заходу.

Дата проведення: 30 травня 2023 р.

Час проведення: 10.00 –13.00.

Офіційні мови: українська, англійська.

Форми участі: виступ, участь у дискусії за напрямами круглого столу.

Режим участі: змішаний(онлайн та офлайн).

Для участі у круглому столі необхідно подати до 20 травня 2023 р. заявку.

Вимоги до оформлення : формат “doc”; обсяг тексту –2-3 ст.; поля з усіх сторін 20 мм; шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал між рядками 1,5.

Регламент: виступ – до 15 хв., обговорення – до 10 хв.

Оприлюднення матеріалів: тези учасників круглого столу будуть розміщені на сайті ДПУ.

Робоча платформа ZOOM - посилання.

Контактна інформація:

Державний податковий університет

тел. моб.:+380677803229 (Наталія Шкуренко)