На запрошення Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії Запорізької обласної ради (Україна) кафедра соціальних комунікацій, словесності та культури на правах співорганізатора 18-19 квітня 2024 року пропонує долучитися до заходу активній науковій спільноті Державного податкового університету.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Спеціальна освіта: проблеми, перспективи, інновації.
  2. Актуальні проблеми фізичної терапії, ерготерапії та формування здорового способу життя осіб різного віку.
  3. Шляхи розвитку професіоналізму майбутніх учителів початкових класів в умовах Нової української школи.
  4. Актуальні проблеми теорії та практики психології та соціальної роботи.
  5. Вітчизняні та зарубіжні тенденції розвитку мистецтва, дизайну та харчових технологій.
  6. Теоретико-прикладні аспекти досліджень у галузі соціально-гуманітарних наук.
  7. Проблеми та актуальні завдання розвитку менеджменту та туризму в сучасних умовах.
  8. Актуальні питання використання штучного інтелекту в науці, бізнесі, політиці та суспільстві.