Всесвітній день здоров’я відзначається щорічно 7 квітня, починаючи з 1950 року, на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) у 1948 році. У квітні всі заходи спрямовують на привернення уваги до актуальних питань охорони здоров'я, з метою створення умов для здорового способу життя.

Одним з першочергових завдань нашого закладу освіти було оздоровлення та підтримка здорового способу життя студентів, курсантів, науково-педагогічних працівників та співробітників.

Історія Медичного центру.

Директором Медичного центру Університету був  Лівак Петро Євгенович, який має дві вищі освіти. У 1993 році закінчив Український Державний медичний університет ім. О.О. Богомольця за освітньо-кваліфікаційним рівнем лікувальна справа і отримав кваліфікацію «лікар». У 2002 році закінчив Національну академію державної податкової служби України, отримавши другу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста за спеціальністю «Правознавство». У 2010 році захистив дисертацію «Правове забезпечення фінансування охорони здоров’я України» отримавши науковий ступінь кандидата юридичних наук, а у 2011 році отримав наукове звання доцент. У Національному університеті ДПС України працював на посаді керівника медичної служби закладу з 03.08 1996 року.

Медичний центр був структурним підрозділом Національного університету ДПС України.

Основним завдання Медичного центру була  профілактика захворювань та забезпечення студентів, курсантів і співробітників Університету високим рівнем якості діагностики, лікування і реабілітації при наданні медичної допомоги. Така діяльність здійснювалася на підставі ліцензії Міністерства охорони здоров’я України з медичної практики при отриманні відповідного рівня акредитації медичного лікувального державного закладу.

Для надання високого рівні і якості медичної допомоги заклад надавав право студентам і співробітникам Університету вільного вибору лікаря і способу лікування, що забезпечується постійним підвищення рівня кваліфікації лікарів і медичних сестер на курсах денної форми навчання у відповідних медичних навчальних закладах м. Києва.

Кожного року лікарями медичного центру проводилися поглиблені профілактичні медичні огляди усіх студентів та співробітників,  де вони мали можливість отримати медичну допомогу за 10 спеціальностями у поліклініці, клініко-діагностичній лабораторії та в денному стаціонарі лікувального закладу Університету. Робота закладу забезпечувалася якісним кадровим складом медичних працівників з великим досвідом медичної роботи. Більшість лікарів медичного закладу мають вищу або першу кваліфікаційну категорію, із них лікар-дієтолог – кандидат медичних наук, а директор медичного центру – кандидат юридичних наук, доцент. Кожного року лікарями медичного центру університету обстежувалося біля 50 тисяч пацієнтів.

Було налагоджено співробітництво з провідними медичними закладами інших відомств та закладів міста Києва з метою отримання консультацій висококласних спеціалістів-медиків за медичними спеціальностями, яких немає в медичному центрі університету.

Усі лікарі закладу проводили лекції для студентів та співробітників навчального закладу на різні теми під час роботи лекторію «За здоровий спосіб життя» з метою надання їм медичної інформації щодо покращення свого здоров’я та профілактики хвороб.

Постійно продовжувалася робота щодо подальшого підвищення рівня  матеріально-технічного та інформаційного забезпечення лікувального процесу у закладі. Медичний центр був оснащений найсучаснішим медичним обладнанням для надання медичних послуг студентам, курсантам і співробітникам Університету на рівні світових стандартів.

Дієвою формою профілактичної роботи та пропаганди здорового способу життя був лекторій «За здоровий спосіб життя», у якому висвітлювалися проблеми, що заважають дотриманню здорового способу життя, а саме тютюнопаління, вживання алкоголю, наркотичних засобів,  профілактика туберкульозу, насильство в сім’ї, низька культура статевих відносин. На такі зустрічі запрошувалися фахівці Медичного центру, психологи-консультанти, викладачі юридичного факультету, представники громадсько-просвітницьких організацій, які розкривали медичні, соціально-психологічні, духовні, юридичні, моральні аспекти будь-якої життєвої проблеми. Щорічно до роботи у лекторію залучалися студенти та курсанти першого курсу. Також в університеті створювалися сприятливі умови для занять фізичним вихованням і спортом на базі навчально-спортивного оздоровчого комплексу.