ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

Ми з вами продовжуємо жити у країні, яка стала жертвою повномасштабного вторгнення сусідньої держави. Цей факт накладає відбиток на всі сфери життя, а особливо на роботу учасників інформаційного фронту – журналістів.

У зв’язку з цим Комісія з журналістської етики (КЖЕ) випустила друге видання посібника про саморегуляцію українських медіа під час дії воєнного стану, яке містить найважливіші рішення комісії щодо роботи журналістів і медіа в період після повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Як зазначається у виданні, для того щоб механізми саморегуляції та співрегуляції запрацювали в Україні, потрібно бажання, розуміння значення медіа та їх впливу на суспільство, фаховість і готовність працювати за правилами, незалежно від того, чи подобаються вони журналістам. Також повинно бути узгодження та здатність регулятора впливати на забезпечення певної якості медіапродукту, певних гарантій захищеності найбільш вразливих груп аудиторії від можливого шкідливого контенту.

Ця публікація стала можливою завдяки проєкту Комісії з журналістської етики за підтримки International Media Support (IMS).

Колектив бібліотеки щиро вдячний декану факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації, доктору наук із соціальних комунікацій Зикун Наталії Іванівні за подаровану книгу і представляє огляд подарованої нею книги.

Якщо вас зацікавив матеріал перегляду, звертайтесь до Наукової бібліотеки (кім. 372, корп. С).