В. о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський та Директор Бюро економічної безпеки України Вадим Мельник підписали Меморандум про співробітництво в освітній та науково-дослідній діяльності. Спільний документ передбачає налагодження тісної співпраці, консолідацію зусиль і ресурсів під час підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави, та проведення наукових досліджень у відповідних галузях науки.
Ключовими напрямами стануть:
• проходження практики здобувачами вищої освіти, стажування (підвищення кваліфікації) науково-педагогічними працівниками ДПУ в підрозділах БЕБ;
• підготовка навчальних посібників, методичних рекомендацій та науково-практичних робіт;
• облаштування тематичних лабораторій;
• упровадження результатів наукових досліджень у практичну діяльність;
• інформаційно-аналітичне забезпечення з питань оцінювання ризиків в економічній сфері тощо;
• спільні комунікативні заходи з питань підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері протидії економічним правопорушенням.
«Усвідомлюючи цінність досвіду підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері протидії економічним правопорушенням та унікальність кадрового потенціалу, можу запевнити: Податковий університет готовий до ефективної співпраці з Бюро. Спільними зусиллями ми обов'язково реалізуємо все заплановане, оскільки готові до максимального використання освітніх і наукових можливостей ДПУ та потенціалу БЕБ», – зазначив Дмитро Серебрянський.
State tax university
ДПУ та БЕБ України уклали Меморандум про співробітництво
В. о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський та Директор Бюро економічної безпеки України Вадим Мельник підписали Меморандум про співробітництво в освітній та науково-дослідній діяльності.