Музею історії університету виповнилося 48 років!
Він став культурно-мистецьким і освітнім простором, осередком вдячної пам’яті. Тут сторінки минулого вражають величчю, а фото і документи про досягнення та винятковість кожного покоління студентів створюють живий мозаїчний портрет навчального закладу.
Але найголовніше: музей став місцем теплих зустрічей випускників і ветеранів закладу освіти. Тут можна повернутися в щасливе минуле, відчути тепло рідної альма-матер, тут панує атмосфера, де спогади та враження переплітаються, а історія стає вічно живою. Тут і теперішнє, і минуле, і майбутнє поєднуються в гармонійну симфонію поваги, любові та вдячності.
У музей з нагоди річниці створення прийшли ветерани, чиє життя тісно пов’язане з історією закладу освіти. Педагоги, багаторічні та поважні колеги, зібралися разом з надзвичайного приводу — привітати з ювілеєм двох незрівнянних жінок. Вони не лише справжні носії знань, наставники, вихователі, що створювали атмосферу, де кожен відчував себе часткою великої освітньої родини, а й творці нашого музею - своєрідного ланцюжку історії, містку між минулим та сьогоденням.
СЛАСТЬОНЕНКО Ользі Іванівні музей навчального закладу завдячує своїм створенням. Саме вона як викладач історії Ірпінського індустріального технікуму проводила перші дослідження, збирала спогади сучасників та ветеранів. Таким чином, зафіксувала факти історії закладу освіти — від технікуму до університету.
Ще одна ювілярка – ЧМИР Ая Іванівна, викладач, здавалося б, зовсім не жіночої спеціальності – викладач у електриків. Їй Музей історії університету вдячний за написані детальні спогади про підготовку фахівців за спеціальністю «Електрообладнання промислових підприємств і установок» в Ірпінському індустріальному технікумі, а ще за унікальні фотоматеріали.
Дмитро ВЕНЦКОВСЬКИЙ – проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Державного податкового університету, привітав ветеранів-ювілярів та вручив Почесні грамоти за внесок у розбудову навчального закладу.
З великою повагою і шаною всіма учасниками заходу “КНИГА ЧАСУ: ЖІНКИ-ЛЕГЕНДИ В ІСТОРІЇ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ” відзначена значуща роль Музею історії університету в діяльності закладу освіти.