Запрошує на навчання

громадян України, які мають або здобувають освіту не нижче бакалавра, для військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу
за військово-обліковими спеціальностями:

• «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів»
  • «Організація морально-психологічного забезпечення військ (сил)».

Термін приймання заяв – з15.03.2024 по 23.08.2024

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ПОТРІБНО ПОДАТИ ДЛЯ ВСТУПУ:

• заяву на ім'я голови відбіркової комісії;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію посвідчення про приписку до призовної дільниці або військовий квиток;
  • копію документа про вищу освіту та додатка до нього;
  • довідку військової лікарської комісії (ВЛК), яку проходять у ТЦК та СП за місцем реєстрації (попередньо отримати направлення на кафедрі військової підготовки у каб. 312).

ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ

1) професійний психологічний відбір;

2) допризовна підготовка (для хлопців) / медична підготовка (для дівчат);

3) фізична підготовка.

ЧЕКАЄМО ВАС ЗА АДРЕСОЮ: вул. Північна, 48а,  м. Ірпінь.

Телефон для довідок: 093-757-18-50 (вайбер)

ТЕРМІН НАВЧАННЯ

Навчання на кафедрі військової підготовки Державного податкового університету за програмою підготовки офіцерів запасу здійснюється протягом 2 років, за військово-обліковими спеціальностями:

• 021000 «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин та підрозділів»;
  • 341000 «Організація морально-психологічного забезпечення військ (сил)»

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

У 2024–2026 н. р. вартість навчання становитиме орієнтовно 10 тисяч грн за семестр (40 тисяч гривень за весь період навчання). Підготовка здійснюється тільки за кошти фізичних та юридичних осіб.