З 28.06.2024 по 27.07.2024 на кафедрі військової підготовки Державного податкового університету проходив навчальний збір. Практична складова (стрільби, обкатка танками) виконувалася у смт Десна. Голова випускної екзаменаційної комісії полковник Анатолій Петренко позитивно оцінив підготовку майбутніх офіцерів.

На кафедрі вже стало традицією складання Військової присяги наприкінці навчальних зборів. У цьому році воно відбулося 27 липня.

На урочистому заході були присутні почесні гості: в. о. ректора Державного податкового університету Дмитро Серебрянський, настоятель Храму святителя та чудотворця Миколая в місті Ірпені отець Андрій, а ще величезна група підтримки у складі батьків, друзів, коханих та знайомих випускників.

З глибокою скорботою у серці хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів та всіх жертв ненависної війни, розв’язаної російським агресором.

В. о. ректора Дмитро Серебрянський привітав випускників із важливою подією у їхньому житті.

Завідувач кафедри військової підготовки полковник запасу Валерій Ярема наголосив у своєму вітальному слові: «Насамперед хочеться побажати вам міцного здоров’я та мирного неба, наснаги й успіхів у професійному зростанні та загалом доброзичливої долі! Нехай здійснюються всі ваші задуми та мрії, нехай Бог береже вас та вашу родину у цей непростий для України час!»

З привітанням, сповненим тепла та глибокого змісту, виступила перед присутніми командир навчального взводу ВПп-22-1 Галина Тіманова, яка два роки тому вибрала спеціальність «Організація морально-психологічного забезпечення військ (сил)». Саме важливість співпраці фахівців такої військової спеціальності та капеланів підкреслив настоятель Храму святителя та чудотворця Миколая в місті Ірпені отець Андрій, звертаючись з напутнім словом до майбутніх офіцерів.

На плацу кафедри панувала неймовірно дружня атмосфера: щирі усмішки, сонячні привітання та обійми. А ще всі фотографувалися на добру згадку.