25 квітня 2024 року науково-педагогічний колектив кафедри військової підготовки Державного податкового університету у повному складі взяв участь у ІІІ Всеукраїнській конференції «Актуальні питання забезпечення службово-бойової діяльності сил сектору безпеки і оборони». Організатором цього заходу виступив Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за підтримки Міністерства освіти і науки України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Такі нагальні питання, як удосконалення тактико-спеціальної, вогневої, медико-тактичної підготовки сил сектору безпеки та оборони; психологічного забезпечення військовослужбовців під час виконання оперативно-службових та/або службово-бойових завдань, знайшли особливий відгук у науково-педагогічних працівників кафедри. Незаангажований  погляд на окреслені питання представників сил сектору безпеки та оборони буде використаний під час викладання спеціальних дисциплін на кафедрі військової підготовки ДПУ.