State tax university
к.ю.н., доцент Лазебний Анатолій Миколайович
Посада Доцент кафедри кримінального права та процесу
ПІБ українською Лазебний Анатоій Миколайович
ПІБ (англійською) LAZEBNYI ANATOLII
Науковий ступінь Кандидат юридичних наук
Вчене звання доцент
Профілі в наукових базах даних
ORCID https://orcid.org/0000-0001-9812-6151
Google Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?user=kxUgYCoAAAAJ&hl=ru
Сфера (коло) наукових інтересів криміналістика, судова експертиза
Освіта
1989 р. закінчив Волгоградську вищу слідчу школу МВС СРСР експертно-криміналістичний факультет і здобув кваліфікацію експерта-криміналіста за спеціальністю «Правознавство».
У вересні 2002 р. прийнятий на посаду старшого викладача кафедри кримінального права, кримінального процесу та криміналістики Академії державної податкової служби України на контрактних умовах.
У травні 2006 р. призначений на посаду старшого викладача кафедри кримінального права, кримінального процесу та криміналістики у порядку переведення з Національної академії державної податкової служби України.
У травні 2016 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Використання спеціальних знань при розслідуванні кримінальних правопорушень проти громадського порядку» за спеціальністю 12.00.09. – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність Ірпінь 2016 р.
У вересні 2017 р. продовжено термін роботи на посаді доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики Університету державної фіскальної служби України на контрактних умовах як обраного за конкурсом.
У червні 2021 р. рішенням Атестаційної колегії МОН України було присвоєне вчене звання доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики.
З 2017 р. по 2021 р. працював на посаді доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики Університету ДФС.
Загальний стаж науково-педагогічної роботи 20 років, з них в університеті – 20 років.
Викладає навчальні дисципліни Криміналістика, Кримінальний процес, Судова медицина і психіатрія, Судові та правоохоронні органи, Адвокатура в Україні, Проблеми досудового розслідування, Теорія судових доказів.
Наукові видання (книги, монографії, посібники тощо):
- Лазебний А.М., Грицюк І.В. Теорія і практика використання спеціальних знань під час розслідування кримінальних правопорушень проти громадського порядку: монографія / А.М. Лазебний, І.В. Грицюк. – Вінниця: ТОВ «Нілан-ЛТД», 2017. – 216 с.
- Лазебний А.М., Бичок Т.П. Огляд місця події (правові, організаційні та техніко-криміналістичні проблеми) / Міжнародний юридичний вісник: актуальні проблеми сучасності (теорія і практика) Університету ДФС України. – Ірпінь. - №1-2(10-11). – 2018. – 324 с.
- Лазебний А.М. Форми використання спеціальних знань при розслідуванні злочинів проти громадського порядку / «Jurnaluljuridicnational: teorieşipractică» («Национальный юридический журнал: теория и практика»): Научно-практическое правовоеиздание. – Республика Молдова (Republica Moldova). – 2015. – Iunie. – № 4 (14). – С. 131–134
- . Лазебний А.М. Підготовка, призначення та проведення експертизи при розслідуванні кримінальних правопорушень проти громадського порядку / А.М. Лазебний //Науковий вісник Національного університету ДПС України. – Ірпінь. - №1(68). – 2015. – 260 с.
- Лазебний А.М. Криміналістична характеристика кримінальних правопорушень проти громадського порядку та методика їх розслідування / А.М. Лазебний // Науковий вісник Херсонського державного університету. – Херсон. _ №3._ 2015. – 165 с.
- Лазебний А.М., Карпюк І.С. Допомога спеціаліста в отриманні зразків і підготовці матеріалів для проведення експертизи. Міжнародний юридичний вісник: актуальні проблеми сучасності (теорія та практика). 2018. №3-4 (12-13). С. 218-226.
- Лазебний А.М., Левицький Б.А. Криміналістичне забезпечення розслідування організованої злочинності. Міжнародний юридичний вісник: актуальні проблеми сучасності (теорія та практика). 2019. №14.
За всі роки опублікував 38 наукових та навчально-методичних праць, з них 10 у співавторстві, 1 монографія, 12 фахових статей, 1 іноземна публікація.
Брав участь у 14 міжнародних та всеукраїнських наукових і науково-практичних конференціях.
Виконував обов’язки: куратора академічної групи ПБК-16-8
У 2018-2019 році проходив підвищення кваліфікації Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації перепідготовки спеціалістів за програмою «Інноваційні методики викладання у вищій школі: новітнє в європейській та світовій практиці».
У 2019 році проходив підвищення кваліфікації в Університеті державної фіскальної служби України. За час навчання опрацював курси:
- Правові аспекти регуляторної політики Європейського Союзу.
- Робота з наукометричними базами.
- Правове регулювання оподаткування в ЄС: стан, проблеми, перспективи.
- Правове забезпечення податкової політики в умовах Європейської інтеграції України.
- Корективний фонетичний експрес-курс іноземної мови.
- Практична граматика іноземної мови.
- Практичний курс з іноземної мови.
- Самостійна робота.
Відповідно до наведених результатів рівень володіння англійською мовою відповідає B2. Свідоцтво про підвищення кваліфікації: СС 40233365/246-19 в період з 20 лютого 2019 року до 19 квітня 2019 року.
Наукове стажування «Академічна доброчесність: виклики сучасності», Варшава, 24 червня – 06 липня 2019 року.
Нагороди:
Почесна грамота Союз юристів Украіни 5 жовтня 2020 р
Подяка Міністерства Освіти і Науки Украіни 20 жовтня 2022р
Контакти: e-mail: