Значна частина ветеранів, присутніх на зустрічі «Багаті і мудрі літами» у Музеї історії університету, навчалися, працювали в закладі освіти в період керівництва Володимира ПАВЛЕНКА (1969 – 1991р. – підготовка спеціалістів під час реформаторського періоду індустріалізації з використанням високоточного електронного обладнання у хімічній, легковій та машинобудівній промисловості).

Світлана ЦИМБАЛЮК – студентка Ірпінського індустріального технікуму, нині директор Наукової бібліотеки ДПУ, к.е.н., доцент, розповіла про свою історію життя і становлення в навчальному закладі, поділилася враженнями від побаченого і пережитого, що залишилися в пам’яті назавжди.

Михайло НЕДАШКІВСЬКИЙ – проректор з організаційно-методичної роботи та заочного навчання, к.е.н., доцент, один з тих, що поповнили педагогічний колектив технікуму досвідченими викладачами та вихователями за рахунок відбору  кращих студентів-випускників. Така була стратегія розвитку навчального закладу директора ІІТ Володимира ПАВЛЕНКА, яку продовжив його наступник Петро МЕЛЬНИК. Робота щодо відбору кадрів, швидке впровадження передового досвіду, створення відповідної навчально-матеріальної бази поставило Ірпінський індустріальний технікум в один ряд із передовими середніми навчальними закладами країни, - на цьому наголосив М.М. Недашківський, виступаючи на заході.

Валерій ЛІВШУН – випускник Ірпінського індустріального технікуму 1973 року, потім майстер виробничого навчання, керівник слюсарної практики, пізніше завідувач виробничої практики, звернув увагу на якісне і сучасне матеріально-технічне забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців технічних спеціальностей у тодішньому закладі освіти. 

Підсумували спогади про епоху Володимира ПАВЛЕНКА ветерани навчального закладу Микола Іванович Сліпець та Тетяна Сергіївна Іванова: за довгі роки діяльності Ірпінського індустріального технікуму завдяки зусиллям керівництва, викладачів, співробітників, студентів він перетворився на заклад освіти, знаний далеко за межами України.