Представники Національного військового музею Королівства Нідерланди — директор, доктор Джон САЙМОНСБЕРГЕН і проєктний менеджер пані Монік БРІНКС; заступник генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду Ганна СОКИРІНА; делегація Центру досліджень воєнної історії Збройних Сил України на чолі з заступником начальника, полковником Віталієм БІДНИМ та проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Дмитро ВЕНЦКОВСЬКИЙ після відкриття на базі Державного податкового університету унікальної виставки «Намір», присвяченої роковинам Голодомору 1932–1933 років, відвідали музей ДПУ.
Під час оглядової екскурсії відвідувачі дізналися про довгий, динамічний і насичений важливими подіями шлях Державного податкового університету – від торф’яного технікуму до ЗВО. З особливим здивуванням і захопленням сприймали вражаючі факти, пов’язані зі стрімким розвитком і перепрофілюванням навчального закладу освіти, зокрема масштабність розбудови інфраструктури, розширення напрямів підготовки фахівців у період діяльності Українського фінансово-економічного інституту, Академії державної податкової служби України, Національного університету ДПС України.
Музей історії університету – це про історію та сьогодення: про поступ, виклики, здобутки, випробування, перемоги, силу знань і силу духу. Тож тематичні виставки «Нескорений Податковий», «Трофеї війни», «Вони померли, щоб жила Вкраїна» справили неабияке враження на гостей.
Наш музей як багатоцільовий культурно-освітній осередок, що зберігає пам’ять та розкриває особливості діяльності закладу освіти, цікавий усім: і студентській молоді, і ветеранам, і партнерам, і іноземним візитерам ДПУ, - адже є головним інформаційним центром літопису понад сторічної діяльності навчального закладу.