Порядок реалізації права вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня

З метою інформування здобувачів вищої освіти про зміст вибіркових навчальних дисциплін завідувачі кафедр у термін до 30 травня забезпечують розміщення на офіційному сайті Університету на сторінці кафедри у вигляді анотацій або силабусів інформації про мету, завдання навчальної дисципліни, а також компетентності та результати навчання, набуття яких  забезпечує навчальна дисципліна.

Факультети та Навчально-наукові інститути ознайомлюють здобувачів вищої освіти з порядком, термінами й особливостями запису та формування навчальних груп для вивчення обраних ними навчальних дисциплін.

Електронну заяву на вивчення вибіркових навчальних дисциплін здобувачі вищої освіти денної форми навчання формують у середовищі АСУ «Управління Університетом», як правило, у період з 1 по 10 вересня (на 1-2 семестри);

для здобувачів, у яких теоретичне навчання передбачене у трьох семестрах, – додатково у період з 15 лютого по 15 березня (на 3 семестр навчання)

для здобувачів вищої освіти другої та третьої хвиль набору (якщо такі передбачені правилами прийому), термін подання заяв на вивчення вибіркових дисциплін становить 5 робочих днів з дня зарахування.

Перелік вибіркових навчальних дисциплін згідно з поданими заявами і сформованими групами затверджується деканом факультету / директором ННІ.

Вибір дисциплін затверджується відповідним наказом.

Здобувач вищої освіти, який не скористався своїм правом вибору, буде записаний на вивчення тих навчальних дисциплін, які  факультет/

ННІ вважатиме потрібними для оптимізації навчальних груп і потоків.

За необхідності здобувачам вищої освіти надається можливість зробити повторний вибір серед навчальних дисциплін, на які записалася більшість здобувачів вищої освіти у термін до 15 вересня.

Обрані навчальні дисципліни включаються до індивідуальних навчальних планів здобувачами вищої освіти.