
У рамках реалізації міжнародного грантового проєкту ERASMUS+ Programm Jean Monnet «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації» к.е.н., доцент Тетяна КОЛЯДА прочитала лекцію (28.03.2025 р.) та провела практичне заняття (28.03.2025 р.) для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня групі ЖБ-23-1 на тему «Креативна економіка як чинник сталого розвитку міст та регіонів ЄС» за змістовним модулем 3 під назвою «Інструменти та чинники сталого розвитку міст та регіонів ЄС».

04.04.2025 р. викладання змістовного модуля 3 розпочала к.е.н., доцент Корж Марина Анатоліївна для здобувачів групи ЖБ-23-1 першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації.

Робочою групою по реалізації грантового проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації» підготовлено навчальний посібник «Сталий розвиток міст і регіонів ЄС: кращі практики для України». Видання спрямоване на формування у здобувачів системи науково-теоретичних і практичних знань із проблем сталого розвитку міст і регіонів, розуміння сучасних тенденцій економічного планування, сталого розвитку та управління територіями в умовах інтеграційних процесів ЄС.

31 березня, 1 та 8 квітня 2025 року в рамках міжнародного грантового проєкту ERASMUS+ Programm Jean Monnet «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації» було презентовано здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня групи ЖБ-23-1 теми 4 та 5 за змістовним модулем 2 під назвою «Сталий розвиток міст та регіонів ЄС».

Починаючи з 26 березня 2025 року, слухачі тренінг-курсу «Політика сталого розвитку ЄС: досвід для українських міст та регіонів в умовах децентралізації», що реалізується в рамках міжнародного грантового проєкту ERASMUS+ Jean Monnet, перейшли до вивчення другого змістовного модуля – «Сталий розвиток міст та регіонів ЄС». Модуль відкрила доктор економічних наук, професор Валентина Мартиненко, яка розпочала викладання теми 3 – «Регіональна політика сталого розвитку ЄС».