belinska

Белінська Яніна Василівна

д.е.н., професор, професор кафедри

Посада: професор кафедри економіки та економічної безпеки

Науковий ступінь: доктор економічних наук

Вчене звання: професор

Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=ylf0g7kAAAAJ&view_op=list_works&sortby=pubdate

ORCID: https://orcid.org/0000-0002-9685-0434

• У 1993 році закінчила Київський національний університет ім. Т.Шевченка за спеціальністю «Політекономія». Отримана кваліфікація: економіст, викладач економічних дисциплін.
  • У 2009 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит на тему: «Регулювання валютного курсу в Україні в умовах глобалізації».

Підвищення кваліфікації та стажування:

• Academic society of Michal Balydyansky, Certificate N 18-09/15 of scientific training and advanced skills (72 hours); 13-16.09.2015.
  • Academic society of Michal Balydyansky and Ukrainian Association of Scientists of Economics, Certificate № 48 11/15 of advanced training, 1-11.11.2015.
  • Academic society of Michal Balydyansky, Bratislava, Certificate № 87-01/16 of advanced training in the field of innovative methods and approaches in education (32 hours), 21.01.2016.
  • Стажування в Економічному університет у Братиславі у рамках Програми підвищення кваліфікації кадрового складу ВНЗ в координатах Євроінтеграційного розвитку: Internship Program №1 «Perspective of cooperation between Slovak republic and Ukraine: issue in business, innovation and investment area, legislation, financial and economic defense, intellectual property» (60 годин; 2 кредити ECTS; термін з 03.09.2017 по 06.09.2017); 2. Internship Program №2 for the Advanced Training of Scientific and Pedagogical Staff at the Economic University of Bratislava (Slovakia) "International Cooperation between the Slovak Republic and Ukraine in the Coordinates of Eurointegration Development: current issues of the European Union, current issues of the world economy, current issues of international law, current issues of international relations, the economic security of economic activity subjects, innovation and investment area of economy, protection of intellectual property, state regulation of economy» (180 годин; 6 кредитів ECTS; термін з 06.09.2017 по 06.12.2017);
  • Економічний університет в Братиславі, сертифікат № 15/2103, «Економічні, політичні та правові питання міжнародних відносин 2019», 03.06.2019. Internship Program №6 for the Advanced Training of Scientific and Pedagogical Staff at the Economic University of Bratislava (Slovakia). «Economic, Political and Legal Issues of International Relations 2019» (180 годин; 6 кредитів ECTS; термін з 01.04.2019 по 03.06.2019).
  • International Educational Grant №IEG/u/2021/08/12from the International Historical Biographical Institute (Dubai – New York – Rome – Jerusalem – Beijing)/ ІІ Міжнародна програма наукового стажування “Видатні Особистості: Вивчення Досвіду та Професійних Досягнень для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу“, (180 год, 6 ЕСTS, термін з 12 серпня по 12 жовтня 2021 р.).

Сфера наукових інтересів:

• валютна політика,
  • трансмісійний механізм монетарної політика,
  • цифровізація фінансової сфери,
  • фінансування інвестиційного процесу,
  • іноземні інвестиції.

Наукова діяльність:

• Автор понад 180 наукових праць, у тому числі: одна одноосібна монографія, 11 розділів у колективних монографіях, понад 70 статей у наукових фахових виданнях України, 10 статей – у наукометричних базах даних SCOPUS, 1 тези, що індексуються у наукометричних базах даних SCOPUS, 4 статті у закордонних періодичних наукових виданнях, а також біля 85 публікацій на конференціях та круглих столах, 1 підручник та 2 навчальні посібники у співавторстві.

Навчальні дисципліни, що викладає:

• «Міжнародні фінанси»,
  • «Валютні операції»,
  • «Міжнародна економічна безпека»,
  • «Міжнародні стратегії економічного розвитку».

Контакти: