Організаційний комітет круглого столу:

• Григорчук Мирослав Васильович – завідувач кафедри адміністративного права, процесу та митної безпеки, к. ю. н., доцент;
  • Берестень Артем Валерійович – старший викладач кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності;
  • Коваль Микола Васильович – професор кафедри адміністративного права, процесу та митної безпеки, к. ю. н., професор;
  • Петрова Ірина Павлівна, доцент кафедри адміністративного права, процесу та митної безпеки, к. ю. н., доцент.
  • Мороз Світлана Сергіївна - доцент кафедри адміністративного права, процесу та митної безпеки, к. ю. н.

Модератор: завідувач кафедри адміністративного права, процесу та митної безпеки, к.ю.н., доцент Мирослав Григорчук.

До дискусії долучилися:

Завідувачі кафедр:

• кримінального судочинства та аналітичної діяльності, к.ю.н. Колосовський Є.Ю.
  • митної справи та товарознавства, к.е.н. Зубрицький А. І.
  • правоохоронної діяльності, к.ю.н., доцент Параниця С.П.

Викладачі кафедри адміністративного права, процесу та митної безпеки:

• доцент, к.ю.н., доцент Петрова І. П.
  • професор к.ю.н., професор Коваль М.В.

Здобувачі вищої освіти:

Черненко Тетяна ПМПФ-22-1

Тема: Проблемні питання надання адміністративних послуг в сучасних умовах та шляхи їх вирішення;

Серіков Іван  гр. ПМПФ -22-2

Тема: До питання про визначення поняття «фінансові розслідування» та його вплив на створення  державної інституції в україні яка буде їх здійснювати

Волошина Софія, гр. ПМПФ-20-4

Тема: Вплив війни росії проти України на систему публічного управління: виклики, завдання та перспективи

Бєлкіна Ганна гр. ПБМБз -23-1

Тема: Актуальні проблеми та виклики сучасного управління громадськими справами

Здобувачі прослухали повідомлення про особливості організації управлінської діяльності в умовах російської агресії росії проти України, проаналізували адміністративно-правові інструменти протидії тіньовій економіці, а також заслухали виступи керівників кафедр з питань порядку денного «круглого столу».

Відбулося жваве фахове обговорення піднятої проблематики, студенти мали можливість висловити своє бачення шляхів розв’язання проблемних питань на напрямках протидії тінізації економіки, удосконалення механізмів у сфері публічного адміністрування, створення умов для безбар’єрного доступу осіб з особливими потребами до всіх державних і недержавних структур.

Присутні – 42 особи.