У час, коли Україна боронить свою свободу, технології стають ефективним інструментом. 3D-друк, який ще відносно недавно здавався чимось іграшковим, сьогодні допомагає рятувати життя та наближати перемогу. Волонтерські організації по всій країні об'єднують зусилля, використовуючи 3D-принтери для виготовлення різноманітних необхідних речей та елементів обладнання. До цієї ініціативи долучилися і працівники кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем.
Сьогодні, 7-го січня, в Міжнародний день програміста, здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня групи КМІ-23-1 спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», освітня програма «Інформаційні управляючі системи і технології в економіці» успішно презентували результати своїх досліджень на передзахисті кваліфікаційних робіт. Майбутні фахівці впевнено продемонстрували глибокі знання та практичні навички у сфері комп'ютерних наук, презентувавши проекти з розробки інтелектуальних систем, аналізу великих даних та моделювання економічних процесів.
Кафедра комп’ютерних та інформаційних технологій вітає Редича Олександра Володимировича з отриманням почесного Знаку, який присуджується інструктору за самовіддану участь у програмі Cisco Networking Academy протягом 10 років. Знак визнає відданість викладачів програмі та значний внесок у підготовку здобувачів вищої освіти.
В процесі проходження курсу "Технології розподілених систем та паралельних обчислень" здобувачі вищої освіти Факультету фінансів та цифрових технологій з груп ЦДБ-21-1 і КБ-21-1 доєдналися до відкритої програмної платформи BOINC університету Берклі для GRID обчислень. Обчислення велися у складі групи Irpin Grid і були присвячені вивченню фізичних властивостей астероїдів (проєкт Asteroids@home). Після завершення курсу і складання іспитів, здобувачі отримали відповідні сертифікати.
До Державного податкового університету (Державний податковий університет) завітали представники The HALO Trust (Hazardous Area Life-support Organization) – найбільшої в світі міжнародної некомерційної організації, яка займається знешкодженням мін і боєприпасів, що не вибухнули, і працює у 30 країнах і територіях по всьому світу. В Україні наразі фахівці організації працюють в Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Миколаївській та Херсонській областях. Окрім безпосереднього розмінування, The HALO Trust навчає людей, як розпізнати та вберегтись від вибухонебезпечних предметів, які постійно знаходять у громадах по всій країні, а також проводить нетехнічне обстеження забруднених територій. З огляду на сучасні реалії, питання, підняті під час зустрічі, є надзвичайно актуальними для кожного українця. Адже щодня цивільне населення стикається з небезпекою, яку несуть вибухонебезпечні предмети: нерозірвані снаряди, міни, боєприпаси та ін. Сьогодні студенти групи ЦДБ-24-1 стали слухачами лекції на тему «Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами», яка допомогла нашим студентам зрозуміти, як розпізнати такі загрози та що потрібно зробити, аби захистити себе та інших. Представники The HALO Trust детально пояснили студентській молоді на що слід звернути увагу, щоб розпізнати небезпечні предмети, що робити при їх виявленні, а також як мінімізувати ризики для себе та оточуючих.
28 жовтня 2024 року об 14:45 (5 пара) в аудиторії С282 відбудеться відкрита лекція кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем Михайла Філоненка з навчальної дисципліни «Стандарти доброчесності» на тему: «Академічна доброчесність у процесі проведення наукових досліджень» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти групи КБ-23-1, ЦДБ-24-1 та ПТБ-24-1.
Запрошуються всі бажаючі!