19 червня 2023 року в приміщенні Конференц-комплексу Державного податкового університету відбулося засідання ректорату. Учасники зібрання обговорили низку ключових та важливих питань. На початку засідання голова ректорату в. о. ректора Дмитро Серебрянський ознайомив присутніх з порядком денним засідання ректорату.

Відповідно до порядку денного засідання ректорату начальник Видавничо-поліграфічного центру «Державний податковий університет» Анатолій Лавренюк доповів про результати діяльності Видавничо-поліграфічного центру «Державний податковий університет» за 2022 рік.

Проректор з навчально-методичної роботи Іван Шемелинець проінформував присутніх про виконання Плану видання навчально-методичного забезпечення освітнього процесу.

Декани факультетів, директори навчально-наукових інститутів доповіли про завершення 2022-2023 навчального року та  формування плану акредитації освітніх програм на 2023-2024 н. р.

У ході засідання було розглянуто інші питання порядку денного та прийнято відповідні рішення.

Голова ректорату в. о. ректора Дмитро Серебрянський подякував колективу за роботу під час воєнного стану.