У Музей історії університету завітали ті, хто ще писатиме історію. Це здобувачі вищої освіти групи ЖБ-23-1 факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту з куратором Тетяною СУКАЛЕНКО.

За більш ніж годинну екскурсію майбутні журналісти дізналися про історію навчального закладу, із захопленням сприймали вражаючі факти, пов’язані з  діяльністю закладу освіти на різних етапах його розбудови.

Родзинкою екскурсії стала підготовлена для студентів-журналістів виставка періодичних видань, зокрема добірка газет «Податкова Академія», що випускалися в закладі освіти з 1997 року за участі молоді з різних факультетів. Неабияк вразили першокурсниць раритети: книга М. Гоголя «Ревізор» 1919 року видання та газети минулого століття.

Матеріали, які розповідають про велич навчального закладу: Золота книга Пошани, експозиція «Спорт. Сила. Мужність», випускні альбоми різних років та спеціальностей, виставка робіт учасників Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей»,  фотогазети про студентське життя кінця 90-х, - викликали жвавий інтерес.

Загалом, позитивні емоції від екскурсії переповнювали молодь, враженнями майбутні журналістки поділяться в соцмережах.