Культурно-мистецький і освітній простір Музею історії університету перетворився на магічний світ творчості та натхнення, коли до нас завітала кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри комп’ютерної математики та інформаційної безпеки Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, автор понад 150 наукових і науково-методичних праць  Ганна МАМОНОВА. Вона креативний вчений, митець, автор непересічних освітніх коміксів, що розкривають таємниці науки через пригоди, людина, яка перетворює сухі факти в захопливі історії, а формули - на справжні витвори мистецтва.

Це була справжня подорож у світ ідей, витоки яких ми відчули, доторкнувшись до творчого процесу, що викликає бажання дізнаватися більше, досліджувати і досягати успіху.

Зустріч — неймовірна! Адже ідеолог та  творець захоплюючого мальопису, який розпочинає цикл освітніх мультидисциплінарних коміксів,  не тільки розповіла про всі етапи роботи, але й поділилася тим, що стало джерелом її ідей та натхнення. Студенти факультету податкової справи, обліку та аудиту, факультету фінансів та цифрових технологій, Ірпінського фахового коледжу економіки та права сповна  відчули енергію, відданість науці та мистецтву,  були зачаровані вмінням  Ганни Валеріївни робити складні речі зрозумілими та цікавими для всіх.

Ганна МАМОНОВА говорила про  широкомасштабну міжнародну співпрацю з японськими видавцями, науковцями та закладами освіти, що відкрила нові горизонти як  у світі науки, освіти та мистецтва, так і у сфері благодійної та волонтерської діяльності на користь нашої держави.

Творчі амбітні плани Ганни Валеріївни виходять далеко за межі України.  Її ентузіазм і наполегливість захоплюють та надихають.

Такі зустрічі - це справжній поштовх для розвитку та вдосконалення. Вдячні Ганні МАМОНОВІ за те, що вона спонукає досліджувати науку, творити, мріяти, вірити в себе.