Вітаємо Валерія Кандаскалова – фотографа ДПУ, нашого друга, однодумця та співучасника багатьох проєктів Музею історії університету, з Днем народження і ювілеєм!

«Мить, зупинися! Ти прекрасна!» Здається нам, що ця фраза – лейтмотив усього його життя. Скільки неповторних миттєвостей і значущих подій спіймав його гострий зір, допитливий розум і неординарний погляд на світ! Навчений і заохочений батьком, фотографом-любителем, знайшов Валерій у цім ділі не лише заробіток, але й справжнє визнання та насолоду.

Через об’єктив його фотоапарата Ірпінь 80-х бачив життя студентської молоді нашого навчального закладу, адже Валерій навчався тут, в Ірпінському індустріальному технікумі (1978-1982), за спеціальністю «Виробництво штампів і пресформ»; був активістом і відмінником. У світлинах Кандаскалова В. усі сходинки неймовірного поступу та розвитку: технікум –інститут – академія - університет; у них – непросте минуле і сьогодення.

Тисячі незабутніх кадрів - це калейдоскоп життя вишу, діяльності творчої освітянської родини, неймовірного у креативності та енергії своїй студенства. Та й сам Валерій – унікальний свідок історії всього Приірпіння, жартома кажучи, «ходяча енциклопедія» чи, по-сучасному, «жорсткий диск».

60 років життя, 45 з них разом з нашим навчальним закладом! Це варте поваги, пошани і побажань – побажань міцного здоров’я, натхнення і задоволення в роботі, радості буття, здійснення бажань та мрій.