Вітаємо Марину Дику – директора Центру творчого розвитку і виховання студентів «Сузір`я», режисера-сценариста, заслуженого працівника культури України, відмінника освіти, з Днем народження!

Чверть століття «Сузір`я» – візитна картка університету. Велика родина  обдарованої студентської молоді, що налічувала понад 20 різножанрових колективів і студій, була очолена відданою своїй справі людиною, для якої творча праця – життєва потреба творчої душі. І ЛЮДИНА ця – МАРИНА БОГДАНІВНА ДИКА!

Неперевершений колектив «Сузір`я» добре знаний в Україні, Польщі, Німеччині, Болгарії, Іспанії, Нідерландах, США, Канаді, Кіпрі, Іраку, Чехії, Хорватії, Греції. Тріумф і успіх сузірчан   зафіксовані  у численних фото.

До Вашого, пані Марино, Дня народження для приємних спогадів світлини з архіву Музею історії університету.