Старшокласники спеціалізованої школи №304 Святошинського району м. Києва відвідали Музей історії університету в рамках Дня відкритих дверей Навчально-наукового інституту права.

На  учнів чекала розлога оповідь про діяльність закладу освіти в цілому,  з особливим акцентом  на підготовку тут юристів у різні роки.

У ході перегляду тематичної виставки про загиблих випускників та співробітників ДПУ екскурсанти впізнали на фото Корзуна Романа, який навчався в їхній 304 школі, де нині висить меморіальна дошка на честь героя.
Виставку "Нескорений Податковий" прокоментувала  к.ю.н., доцент ННІ права Наталія Лаговська, яка супроводжувала учнів під час екскурсії.  Вона розповіла  про тісний зв’язок інституту з випускниками, що захищають Україну, про волонтерську діяльність та донати на ЗСУ. Зокрема розказала про один з експонатів виставки - картину Ірини Чеховської, зроблену для благодійного аукціону, що проводився ННІ права, викуплену його директором і передану в музей.

Екскурсія сприяла поглибленню знань учнів про історію університету,   й дала їм відчуття важливості правової освіти та її впливу на подальший життєвий і професійний шлях.