На зустрічі “КНИГА ЧАСУ: ЖІНКИ-ЛЕГЕНДИ В ІСТОРІЇ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ” з нагоди річниці відкриття  Музею історії університету прозвучала слушна думка про його місце і роль: “За змістом музей - історичний клуб гідності і професійної слави. Це - клуб, в якому, на відміну від класичного музею, немає останньої сторінки, і кожному з нас знайдеться тут місце, бо людей пам’ятають по справах їхніх”.

Сторінки Книги часу про ветеранів-ювілярів Ольгу СЛАСТЬОНЕНКО та Аю ЧМИР по-новому відкривали для себе студенти Ірпінського фахового коледжу економіки та права.

Педагог — це більше, ніж робота! Це справжнє служіння людям. І за все це мільйон "дякую" буде мало. Студенти завжди пам’ятають, цінують і люблять ветеранів педагогічної справи.

З повагою та вітальним словом до ювілярів звернулася Оксана ПІЛЕВИЧ – директор Ірпінського фахового коледжу економіки та права. А під час зворушливого виступу студентів у залі відчувався пульсуючий ритм часу, де традиції та спадковість переплітаються з наступністю поколінь.

Музей історії університету - унікальний простір, що в черговий раз став свідком того, як минуле, сучасне та майбутнє тісно переплетені в єдину струну часу.