Фотовиставку «Нас всіх здружив технікум», що розгорнута в Музеї історії університету, відвідали студенти УТВ. Разом з директором музею Ольгою ПІІДЛІСНОЮ їх зустрів автор і організатор виставки Валерій КАНДАСКАЛОВ.  Він,  навчаючись в Ірпінському індустріальному технікумі (1978-1982), вів літопис своєї групи, що навчалася за спеціальністю «Виробництво штампів і пресформ».

Світлини, у яких зафіксоване життя молоді 80-х років минулого століття – невибагливий побут, будні і свята, навчання і дозвілля, радощі і турботи, -  викликали теплі спогади у відвідувачів.  Жваве спілкування продовжилося за чаюванням. Було про говорити: Валерій КАНДАСКАЛОВ – унікальний свідок історії  Приірпіння, у його світлинах усі сходинки неймовірного поступу та розвитку ДПУ: технікум – інститут – академія – університет,-  адже 45 років життя фотограф тісно пов'язаний  з навчальним закладом. 

Ольга ПІДЛІСНА доповнювала розповідь демонстрацією матеріалів з музейних колекцій. Пані-екскурсантки згадували про своє, особливо довоєнне – світле, тепле, мирне.

Нагадуємо, що фотовиставка експонуватиметься в музеї до середини місяця. Запрошуємо всіх охочих до перегляду.