Під час проведення в Музеї Державного податкового університету зустрічі ветеранів «Багаті і мудрі літами» звучали спогади тих, хто в різні часи розбудовував навчальний заклад.

Директор музею Ольга ПІДЛІСНА згадала всіх керівників закладу, починаючи з 1921 року, та провела екскурси в етапи становлення вузу. ЇЇ розповідь про епоху  Кухарука Овсія Сергійовича  (1947- 1968 р. –  діяльність закладу освіти в період вимог держави підготовки та перепідготовки спеціалістів для гірничо-паливної галузі, зокрема шахт Донбасу) своїми спогадами доповнив Єсаков Валерій Михайлович. Він навчався тоді в Ірпінському гірничо-паливному технікумі, пізніше – працював викладачем у Ірпінському індустріальному технікумі (коледжі), а нині продовжує трудитися в експлуатаційно-технічному відділі університету.

Відеоспогад Валерія Михайловича доповнить музейну колекцію фотоматеріалів  з понад сторічної історії закладу освіти, а саме періоду Овсія КУХАРУКА.

До вашої уваги старі фото, що демонструвалися під час зустрічі ветеранів «Багаті і мудрі літами» та були особливо цікавими та зворушливими.