На екскурсію в Музей історії університету групу студентів ПМПФ-21-1 ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету привела куратор Анна АМЕЛІНА. Вона випускниця факультету податкової міліції 2005 року, а нині к.ю.н., доцент кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності. Тому розповідь екскурсовода доповнювала спогадами про свої роки навчання в закладі освіти, про його потужність і велич.

Під час перегляду тематичної виставки "Нескорений Податковий" молодь особливо вражив «Щоденник війни», який в окупацію Ірпеня в лютому-березні 2022 року вела к.ю.н., доцент кафедри кримінального судочинства та аналітичної діяльності ННІ економічної безпеки та митної справи  Галина ЧИГРИНА – викладач, якого добре знають студенти.

Юнакам та дівчатам було надзвичайно цікаво пізнавати сторінки історії, пов’язані з їхнім інститутом, зустрічати в цій історії знайомих людей, що є гордістю ДПУ.

Це була не лише екскурсія в минуле, а й зустріч із живою історією вишу.