Дякуємо організаторам патріотичного заходу “Незламний Ірпінь — місто героїв”, що відбувся в Ірпінській міській публічній бібліотеці ім. Максима Рильського, за можливість узяти участь та презентувати КНИГУ ПАМ’ЯТІ.

КНИГУ ПАМ’ЯТІ укладено в Музеї історії університету з нагоди другої річниці початку повномасштабної війни.  У ній зібрано матеріали про студентів, випускників та співробітників Державного податкового університету, що загинули, захищаючи Україну в 2014-2024 р.р.

Кожна сторінка книги - це жива пам'ять та вдячність героям, які віддали своє життя за незалежність і свободу України. В основу КНИГИ ПАМ’ЯТІ покладено  фотографії і документи, розповіді і спогади батьків та рідних, побратимів та друзів.

Кожна історія про цих мужніх людей з нашої університетської родини — то зразок самопожертви, стійкості та незламності українців.  Кожен полеглий захисник - то глибокий сум, гіркий біль, непоправна втрата.

Книга пам'яті - це свідчення про те, що ми маємо пам'ятати, якою ціною здобувається перемога. У Книзі знаходить кожен своїх і своє, адже немає чужих, є НАШІ полеглі Герої.

Музей історії університету збирає матеріали про полеглих воїнів з нашої університетської спільноти.  Просимо долучатися до збору інформації про життєвий подвиг наших студентів, випускників, співробітників, які боронили, як тероборонівці ПРИІРПІННЯ, захищали рідні села і міста, мужньо стояли на передовій.

Низько вклоняємося батькам та рідним Героїв. Запрошуємо до Музею історії університету, аби долучитися до спільної важливої справи — вшанування полеглих захисників.