За ініціативи в. о. голови Ради ветеранів ДПУ Олександра Сластьоненка та директора Музею історії університету Ольги Підлісної відкрито на веб-сайті ДПУ (сторінка Музей) та  в групі «Музей історії університету» у фейсбуці  нову рубрику "Погляд через роки".

Тут кожен бажаючий може поділитися своїми спогадами про діяльність закладу освіти в різні роки,  а в цьому контексті -  цікавими особистими історіями,  розповісти про викладачів і колег, однокурсників і друзів, неординарні події та пам’ятні випадки з життя.

Запрошуємо до активної участі ветеранів навчального закладу – реальних свідків та безпосередніх учасників розбудови закладу освіти.

Ваші спогади - безцінні, ваш свідчення - неоціненні. Фото і матеріали, передані вами музею, – основа музейних колекцій, експозицій та виставок.

До відома: Рада ветеранів створена 14.08.2015. До 2018 року її очолював Ляшенко Юрій Іванович, завідувач відділу докторантури, аспірантури (ад’юнктури), професор кафедри фінансів УДФСУ. З 2018 року і донині в. о. голови Ради ветеранів – почесний професор ДПУ Сластьоненко Олександр Андрійович.  


На сьогодні  у ветеранській організації 187 осіб, з них 93 повністю перебувають на заслуженому відпочинку. Найстаршою за віком є Герасименко Валентина Костянтинівна.