Музей історії університету щиро вдячний за допомогу в організації та проведенні зустрічі-спогаду «Багаті і мудрі літами» до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Дякуємо вельмишановним ветеранам навчального закладу за радість спілкування, за оповіді, за позитив і емоції оптимізму, за побажання і настанови.

Вдячні адміністрації Державного податкового університету за підтримку в проведенні заходу, зокрема Дмитру ВЕНЦКОВСЬКОМУ, проректору з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку, і проректору з навчально-методичної роботи Івану ШЕМЕЛИНЦЮ за безпосередню участь у зустрічі, слова поваги та шани ветеранам, розповідь про сьогодення закладу освіти.

Дякуємо голові Первинної профспілкової організації працівників ДПУ Марині КІТЧЕНКО за залучення студентів факультету податкової справи, обліку та аудиту до проведення заходу та організацію частування ветеранів.

Наше захоплення і вдячність студенткам-ведучим Анні та Анастасії за творчість, креатив і талант, за легкість і приємність у спілкуванні; сподіваємося на продовження співпраці.

Спасибі Руслану БАРАНЦОВУ, співробітнику Інформаційно-обчислювального центру, за візуальний супровід зустрічі-спогаду «Багаті і мудрі літами» до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.