Повідомляємо про цікавий та цінний внесок до експозицій  Музею історії університету.  Шановна Чмир Ая Іванівна, викладач електротехнічних дисциплін Ірпінського індустріального технікуму в період з 1974 р. по 1998 р., передала музею свої спогади про підготовку фахівців за спеціальністю "електрообладнання промислових підприємств і установок" в навчальному закладі.

У її спогадах детально описана діяльність технікуму, зокрема організація підготовки  електриків у цей період; робота циклової комісії, яку майже 20 років очолювала й сама Ая Іванівна, а також про життя студентів. Усе це віддзеркалює важливість освіти та педагогічного впливу на формування особистості молодого фахівця.

Особлива подяка Чмир Аї Іванівні за передачу фотоальбомів та окремих знімків  періоду роботи технікуму. Ці світлини не лише додають інформативності експозиції  музею, але й розлого ілюструють історію підготовки висококваліфікованих електриків.

Безсумнівно, такі історичні матеріали – цінність, адже написані  безпосереднім учасником подій, представником покоління, що відходить.

Спільно з Чмир Аєю Іванівною музей продовжує досліджувати минуле, аби зберігати та передавати правдиву, достовірну історію  про заклад освіти з понад сторічною біографією.

Дякуємо,  Ає Іванівно, за Ваш вклад у збереження історії, за Вашу працю і любов до навчального закладу.