Музей історії університету з радістю відкрив свої двері для майбутніх абітурієнтів, які завітали на День відкритих дверей факультету фінансів та цифрових технологій Державного податкового університету.

Для старшокласників це був один із найцікавіших і захоплюючих моментів візиту до ДПУ, адже вони мали унікальну можливість заглибитися в історію діяльності та розвитку навчального закладу, який розглядають як виш, де хотіли б набути бажану спеціальність.

Увагу молоді екскурсовод зосередив на постатях успішних випускників, що знайшли себе в професії, зробивши вдалу кар’єру з дипломом нашого закладу освіти, бо музей – справжня скарбниця цікавих фактів, свідчень про своїх студентів та співробітників.

Упевнені, що ця подорож у минуле стала для старшокласників не тільки цікавим епізодом у День відкритих дверей, а й джерелом натхнення для їхнього вибору  майбутнього навчання, а екскурсія стане початком захоплюючого і глибокого знайомства з  Державним податковим університетом.