1. З допису «ПЕРЕБІГ ПОДІЙ», укладеного керівництвом ДПУ зі свідчень очевидців.

«Увечері 03.03.2022 снаряд потрапив до студентського гуртожитку за адресою: м. Ірпінь, вул. Садова, 90. Пробито стіну на 3-му поверсі, вибуховою хвилею вибито скло у вікнах тильної сторони. 2-й снаряд потрапив на територію спорткомплексу (вул. Садова, 92). 3-й снаряд потрапив до спортзалу за адресою: вул. Університетська, 31, під якою знаходиться укриття.

У ніч із 03 на 04.03.2022 снаряд потрапив у дворову частину між університетськими будинками центрального корпусу, конференц-комплексу та готельної будівлі. В результаті вибито майже все скло та рами вікон.

Удень 04.03.2022 снаряд влучив у стіну актового залу на рівні 4-го поверху центральної будівлі, виникла пожежа. Співробітники університету, які перебували в укритті, власноруч локалізували пожежу. Бригада ДСНС, що прибула, повністю ліквідувала вогнище.

Після описаних подій адміністрація організувала доставку транспортом університету та особистим транспортом працівників на залізничний вокзал Ірпеня для евакуації студентів, жінок з дітьми. Паралельно шукали паливо для евакуації людей автобусами, оскільки  це була серйозна проблема».

2. Уривки зі «ЩОДЕННИКА ВІЙНИ» Галини ЧИГРИНОЇ – к. ю. наук, доцента, професора кафедри кримінальних розслідувань.

«01.03 - Народ евакуюється. Хто машинами, хто автобусами. У підвалі люди лишаються  на ніч.Під вечір 03.03 – снаряд потрапив у казарму. Дзвонила звідти вахтер. Пробило один з поверхів. Уламки потрапили в наш гуртожиток (праворуч від входу і в стіну).

В ніч з 03.03 на 04.03 – снаряди влучили в центральний корпус (спортзал рознесло) і їдальню (у районі залу для викладачів). Вибуховою хвилею винесло скло.

Від 04.03 – немає світла та інтернету».

Далі буде…