15 червня в Державному податковому університеті відбулася історична подія - звітно-виборні збори первинної профспілкової організації працівників закладу освіти, що проводяться один раз на п’ять років. Для участі в зборах зареєструвалися 59 делегатів від структурних підрозділів університету із 69 осіб, для цього попередньо  обраних.

На захід було запрошено в. о. ректора ДПУ Дмитра СЕРЕБРЯНСЬКОГО, голову Всеукраїнської професійної спілки працівників державної податкової служби, до складу якої входить і наша ППО, Олександра КИСЛИЦЮ, а також очільника Ради ветеранів університету Олександра СЛАСТЬОНЕНКА.

На початку зборів присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих героїв-захисників України, серед яких на сьогодні 33 випускники і 1 працівник незламного Державного податкового університету.

На засіданні було розглянуто звіт голови профкому ПП ОП НУДПСУ Марини КІТЧЕНКО. Вона відзвітувала про діяльність профкому за напрямками, зробивши акцент на аналізі виконання бюджету ППО, прозорому веденні фінансової діяльності, що  дало можливість зробити цю каденцію профкому максимально соціально-орієнтованою на кожного члена ППО.

Голова ревізійної комісії ППО Ольга ПІДЛІСНА у своєму виступі відзначила позитивні моменти щодо якісного та відповідального ведення документального супроводження профспілкової роботи членами профкому,  порекомендувала суттєво збільшити кількісний склад членів ППО та звернути увагу на ґрунтовніше планування діяльності.

У цілому роботу профкому за звітний період визнано задовільною.

За багаторічну сумлінну працю, всебічну підтримку діяльності профспілкової організації Олександр КИСЛИЦЯ відзначив працівників Державного податкового університету Почесною грамотою Голови Всеукраїнської профспілкової організації.

Під час виборів голови профспілкової організації університету для обговорення було запропоновано одну кандидатуру, а саме Кітченко Марини Іванівни, в.о. заступника декана факультету податкової справи, обліку та аудиту.   Усі делегати зборів проголосували одностайно, висловивши високий ступінь довіри членів профспілки.

Новообраний голова ППО щиро подякувала присутнім за підтримку і зазначила, що дбати про членів трудового колективу Державного податкового університету - це велика честь і особиста її відповідальність за подальшу долю кожного, пообіцяла продовжити працювати на благо колективу.

Також на зборах було обрано членів комісій та робочих груп, що працюватимуть у тандемі з профкомом ДПУ, погоджено зміну назви ППО на первинна профспілкова організація працівників Державного податкового університету, затверджено емблему ППО ДПУ.

Завершився захід покладанням квітів до місця вшанування пам’яті захисників України.