У Державному податковому університеті закінчився випускний марафон магістрів. Такі святкові заходи завжди особливі, яскраві, зворушливі і  щоріч  неповторні. Попри війну, освічена, розумна та перспективна молодь здобула вищу освіту.

У підсумку 933 дипломи отримали фахівці різних галузей. Найбільше - 246 - випускників ДПУ  поповнили лави українських правників. Навчально-науковий інститут економічної безпеки та митної справи  закінчили 204 здобувачі вищої освіти. З факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації вийшли на ринок праці 168 молодих фахівців з напрямків «Журналістика», «Психологія», «Фізична культура та спорт», а також «Публічне управління та адміністрування». 195 випускників факультету податкової справи, обліку та аудиту і 120 -  факультету фінансів та цифрових технологій здобули омріяну спеціальність в Податковому.

Традиційно на святі звучали  вітання від адміністрації, науково-педагогічних працівників, рідних та друзів, почесних гостей з різних відомств та установ, випускників закладу освіти, що є успішними в професії, бізнесі, політиці, громадській діяльності.

Під час урочистостей хвилиною мовчання вшановано пам'ять полеглих викладачів, співробітників і студентів, які боронили незалежність нашої країни.

Отримавши довгоочікувані дипломи, випускники подякували викладачам за науку, батькам - за підтримку, а військовим - за можливість вчитися у нашій країні.

Сьогодення держави, її майбутнє, як ніколи, потребує енергійних і цілеспрямованих фахівців, що здобули знання й навчилися долати виклики часу разом з усією університетською родиною та країною. Безмежно пишаємося внутрішньою силою та цілеспрямованістю наших випускників, які попри виклики часу й небезпеку війни продовжили свій професійний розвиток у стінах ДПУ.

Фінал  урочистих заходів - обійми, привітання, щирі емоції. А  попереду в молодих фахівців широка перспектива роботи в різних сферах діяльності, але у всіх єдина спільна справа — працювати задля перемоги і будувати потужну та самодостатню країну.