У Музеї історії університету відкрилася фотовиставка «Нас всіх здружив технікум» до 45-ти річчя творчості Валерія КАНДАСКАЛОВА.

Ініціатор та автор фотовиставки – завжди усміхнений, привітний, з гострим почуттям гумору - Валерій Олександрович.

Мета виставки – продемонструвати студентам Державного податкового університету та запрошеним гостям миттєвості життя групи ПШ- 41 спеціальності виробництво штампів і пресформ 1978 - 1982 років навчання; подякувати викладачам навчального закладу за знання, вміння, навички; пригадати найбільш яскраві враження, пригоди та витівки студентського життя під час навчання, проживання в гуртожитку, подорожей та екскурсій; показати масштаб і різноманіття студентського життя своєї групи.

Завдання фотовиставки – візуально продемонструвати хроніку життя студенства – у світлинах під час навчання.

Фотовиставка – це своєрідний екскурс у минуле. Група ПШ- 1978 - 1982 р навчалась в епоху Володимира Івановича Павленка, мудрого, справедливого, вимогливого керівника закладу освіти

 (1969-1991). У навчальному закладі продовжувалася підготовка спеціалістів для торф’яної і гірничо-паливної галузі та впроваджувалися нові спеціальності для машинобудівної і хімічної промисловості.

Фоторозповідь Валерія КАНДАСКАЛОВА складається із серії світлин, які послідовно розкривають історію навчання його групи. Особливістю фотовиставки «Нас всіх здружив технікум» є те, що запрошені викладачі та одногрупники мають можливість побачити себе на світлинах та пригадати студентські роки у найкращому в Україні Ірпінському індустріальному технікумі. Фотороботи, представлені на цій виставці, – це спроба автора дати можливість кожному згадати своє студентське життя та висловити повагу і шану викладачам, наставникам, майстрам практичного навчання. Фотографія – один із засобів поділитися враженнями, зупинити або продовжити мить, розповісти людям про них самих же.

Пропонуємо всім бажаючим відвідати фотовиставку Валерія КАНДАСКАЛОВА «Нас всіх здружив технікум» у Музеї історії університету з 15 листопада до 15 грудня 2023 року.

Валерію Олександровичу натхнення робити свою справу - на світлинах фіксувати факти історії Державного податкового університету.