Програма Дня відкритих дверей Державного податкового університету «Крок в успішне майбутнє разом з Факультетом податкової справи, обліку та аудиту» передбачала екскурсію в Музей історії ДПУ.

Тут старшокласникам Ірпінського ліцею «Лінгвіст» та Гаврилівської загальноосвітньої школи №8 Бучанської громади розповіли про створення навчального закладу в Ірпені понад століття тому. Учні перенеслися в часи минулого, слухаючи цікаві історії про перших студентів, їхнє навчання та побут.

Тематичні стенди та експозиції, що в документах та фактах засвідчують етапи розвитку і становлення закладу освіти від технікуму до університету, старі фотографії, випускні альбоми та унікальні предмети викликали зацікавлення юнаків та дівчат, адже підкреслювали багатий досвід і традиції, які досі живуть у стінах університету.

Екскурсія в Музей історії ДПУ вразила школярів не лише славним минулим, а й непростим сьогоденням вишу, що в час повномасштабної війни працює, відбудовується, розвивається.

Екскурсія в Музей історії університету в День відкритих дверей залишила враження про наш заклад освіти як про місце, де історія та сучасність переплітаються, надаючи шанс кожному стати частиною великої історії.