Шлях розвитку Державного податкового університету довгий, динамічний і насичений важливими подіями. Саме про це  дізналися студенти-першокурсники групи ПБС 23-1та ПБ 23-2 Навчально-наукового інституту права, відвідавши Музей історії університету.

Під час екскурсії майбутні юристи дізналися про історію навчального закладу - від торф’яного технікуму до сьогодення. Студенти із захоплення сприймали вражаючі факти, пов’язані зі стрімким розвитком   закладу освіти, зокрема масштабність розбудови інфраструктури та розширення напрямів підготовки фахівців у період діяльності Українського фінансово-економічного інституту, Академії державної податкової служби України, Національного університету ДПС України.

Цікавою виявилася інформація про історію створення Навчально-наукового інституту права, що розпочалася в 1996 році з юридичного факультету.

Позитивні емоції від екскурсії переповнювали студентську молодь: «Враження просто надзвичайні, адже перебуваючи у музеї, ми подумки перенеслися в минуле і заглибилися в історію нашого навчального закладу. Хочеться знову і знову повертатися це місце».