Музей історії університету відвідали учасники круглого столу «Розвиток фізичних і психічних якостей у спортсменів», що відбувся на кафедрі фізичного виховання, спорту та здоров’я Державного податкового університету.

Здобувачі вищої освіти, викладачі кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я факультету соціально-гуманітарних технологій та менеджменту ДПУ і кафедри фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання Приватного вищого навчального закладу «Український гуманітарний інститут», представники ГО «Об'єднання педагогів і науковців України» мали чудову нагоду дізнатися про понад сторічний шлях розбудови нашого навчального закладу від технікуму до університету.

Відвідувачам музею  розповіли про діяльність нескореного Податкового під час окупації міста-героя Ірпеня. Молодь була особливо вражена музейними колекціями «Трофеї війни», «Вони померли, щоб жила Вкраїна».

Гостей музею, людей, причетних до питань фізичного виховання, спорту та здоров’я, надзвичайно зацікавила тематична виставка «Спорт. Сила. Мужність», що скомпонована з фотографій, кубків, значків, календарів, спортивної літератури, подарунків від відомих спортсменів – студентів та випускників закладу освіти.

Загальна світлина поповнить музейну колекцію «Фото на згадку».