Відповідно до плану заходів візиту представників Програми USAID «Справедливість для всіх» до Громадського центру справедливості в м. Ірпені та Громадського центру сприяння доступу до правосуддя в смт. Бородянка, поважні гості відвідали Музей історії Державного податкового університету.

Вони мали змогу оглянути зали музею, де розміщені експозиції зі славної історії закладу освіти, що охоплюють великий часовий проміжок розбудови – від технікуму до університету. Особливий інтерес викликали музейні експонати, які засвідчують етапи розвитку Навчально-наукового інституту права, про що емоційно та змістовно розповіла випускниця-юристка, а нині заступник директора ННІ права, к. ю. н., доцент Дарія ВІТЮК.

Представників Програми  USAID «Справедливість для всіх» вразила виставка «НЕСКОРЕНИЙ ПОДАТКОВИЙ»,  зібрана і укомплектована за матеріалами повномасштабного вторгнення рф в Україну, що документує перші дні війни на Київщині, зокрема на території університету. Про перебіг подій з 24.02. 2022 до 28.03. 2022 розповів к. ю. н., доцент Михайло МАЦЕЛИК,  який був серед тих співробітників, що протягом усього часу не залишали м. Ірпінь, наглядали за будівлями закладу освіти, слідкували за порядком, припиняючи мародерство, організовували евакуацію, проживання в укриттях та харчування.

Експонати виставки «ТРОФЕЇ ВІЙНИ», зібрані по гарячих слідах, подаровані воїнами-випускниками і співробітниками на зустрічах зі студентами ДПУ, особливо емоційні, демонстраційні та інформаційні, а тому змусили учасників екскурсії рефлексувати та ділитися своїми душевними переживаннями.

У спеціально відведеному місці музею розміщено світлини полеглих воїнів з числа випускників та співробітників навчального закладу, які з 2014 року і до тепер визволяли та захищали нашу державу від російських загарбників. Алея Слави спонукала кожного замислитися над подіями, що відбуваються в Україні, віддати шану Героям.