Музей історії університету відвідали студенти групи ОБ-22-2 факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету зі своїм куратором Діаною СУДАК.

Акцент цієї екскурсії зроблено на історії створення та діяльності обліково-економічного факультету, з якого починає свій шлях сучасний факультет податкової справи, обліку та аудиту, адже молодь виявила особливий інтерес до витоків свого факультету та його розбудови.

Спеціально для екскурсантів була розгорнута виставка фотографій та публікацій, що відображають визначні моменти з історії факультету, тож студенти мали можливість зануритися в минуле та відкрити для себе цікаві факти його становлення.

На світлинах куратор групи знайшла себе, адже Діана СУДАК - випускниця університету, тут навчалася її  мама та бабуся, а нині — дочка. Екскурсовод Ольга ПІДЛІСНА, колишній викладач обліково-економічного факультету, доповнювала розповідь про історію факультету  як очевидець та учасник  багатьох знакових подій.
Пізнаючи минуле, розумієш сучасне.