Наш музей – про історію та сьогодення: про поступ, виклики, здобутки, випробування, перемоги, силу знань і силу духу. Як багатоцільовий культурно-освітній осередок, що зберігає пам’ять і розкриває особливості діяльності закладу освіти, він цікавий молоді.

Група першокурсників факультету фінансів та цифрових технологій КБ-23-1 знайшла в Музеї історії університету багато цікавого: «комп’ютерні технології» 70-х років минулого століття; новації студентських конструкторських бюро; фотоісторії фінансового факультету.

Неочікувано для всіх Наталія КОЗІЙ – заступник декана ФФЦТ, побачила в одній з газет (за листопад 2010 року) тематичної колекції «Податкова академія» свій виступ (тоді ще студентки V курсу ФФБС) як учасника дискусії «Українська мова як привід для знайомства».

Музей – консолідація минулого, сучасного і майбутнього.