Він приїхав для того, щоб розповісти про Україну, про місто-герой Ірпінь і наш постраждалий, але незламний виш.  Побачити на власні очі, що залишають після себе полчища новітньої орди, побачити і зафіксувати для історії, аби там, у далекій Америці, знали страшну правду про цю люту і криваву війну – сучасну війну в центрі Європи.

Він, американський адвокат, професор штату Алабама, давній друг ДПУ, Стівен Хамфріс,  який часто бував тут з гостьовими лекціями в Навчально–науковому інституті права, вирішив організувати у своєму рідному університеті фотовиставку світлин, зроблених  власноруч.

Фотооб’єктами Стівена Хамфріса стали місця руйнувань і обстрілів, будівлі університету, де знайшли прихисток ірпінці  у час найзапекліших боїв за Київ. Глибоко вразив американця колишній адміністративний корпус, що вигорів  дощенту.

Відвідав Стівен Хамфріс  і музей історії ДПУ. Директор музею показала чимало матеріалів, які зацікавили професора-фотографа. На згадку про знайомство пан Стівен отримав книги англійською мовою про події російсько-української війни в Україні та Ірпені.

«Я хочу довести, що українці заслуговують на велику повагу і свободу. Бо, на превеликий жаль, багато американців вірять неправдивій інформації про війну, яку розповсюджує рф, та говорять, що не треба допомагати Україні, - зазначає Стівен Хамфріс, чітко окреслюючи мету створення фотовиставки.

Віримо, що професор реалізує свої наміри і зуміє донести співвітчизникам правду  про війну та життя і  боротьбу українців.