Заснований Міжнародною радою музеїв ICOM і служить глобальною платформою для просування ролі музеїв у культурному просторі.

У цей день музеї всього світу об’єднують зусилля для організації заходів, виставок і освітніх програм, зосереджених навколо теми року, відповідно до

Цілей сталого розвитку ООН.

Тема цьогорічного Міжнародного дня музеїв - «Музеї: освіта та дослідження” - підкреслює ключову роль університетських музеїв у наданні цілісного освітнього досвіду.

Музей історії Державного податкового університету запрошує університетську спільноту та всіх охочих долучитися до святкових заходів:

1. Розлога ексурсія Музеєм історії ДПУ.
  2. Оглядова екскурсія парковою зоною навчального закладу.
  3. Майстер-клас “За лаштунками музею” (робота над створенням експонатів).
  4. Інформаційно-документальна виставка “Створення та діяльність Українського торф’яного технікуму” (перегляд унікальних архівних документів).
  5. Слідами успішних випускників (відеосюжети рубрики “Зіркові випускники”).
  6. “Музей для освіти та досліджень”.

Чекаємо в Музеї історії університету (корпус С, 508)

17 травня 2024 р. з 9-00 до 17-00.